Načítám
autor projektu

O projektu

Perfektní
občanská
vybavenost
v okolí
Nedaleko se nachází obchodní centrum Plaza, které vás svojí přívětivou otevírací dobou a širokým výběrem obchodů nikdy nenechá ve štychu. Pokud budete chtít posedět v místních kavárnách, můžete se vydat na krátkou procházku a dojít přímo do centra na náměstí, což je přibližně 7 minut pěší chůze.
Proluka s meandrem
řeky za domem
Směrem od centra se nachází proluka s meandrem řeky, kde můžete po celém dni v práci vydechnout a přijít na jiné myšlenky. Uprostřed luk je zpevněná asfaltová stezka, kterou ocení jak milovníci cyklistiky, tak turisti. Cestou se můžete zastavit v hospůdce U Makovců nebo se vydat na procházku do plzeňské ZOO, která je pouze 2 kilometry daleko.
Dopravní spojení
v těsné blízkosti
Jeden blok od ulice Na Jíkalce se nachází tramvajová zastávka č. 2, která vás pouze za dvě zastávky zaveze do centra města, kde se protínají všechny tramvajové linky v Plzni. Přímo nad tramvajovou zastávkou je centrální autobusové nádraží, takže možnosti v dopravním spojení jsou opravdu rozmanité. Ani vlakem to nebudete mít daleko, v blízkosti je totiž vlaková stanice Jižní Předměstí.
1 minuta
k MHD spojení
do celé Plzně
2 minuty
na Centrální
autobusové nádraží
7 minut
pěšky na
náměstí Republiky
Ideální čas investovat
do nemovitosti
Byty se nacházejí na velmi atraktivním místě v centru Plzně a jsou skvělou volbou pro investiční bydlení. Místo je ideální například jako nájemní bydlení pro studenty, kteří jistě ocení skvělou dostupnost do centra Plzně s možností sportu a procházek v přírodě v podstatě za domem. Peníze můžete také zhodnotit prostřednictvím startovacího bydlení pro své děti již od vysokoškolských let.
Kontaktuje nás
Původem
budovy je
hospoda
U Kalicha
Vzpomínáte na staré dobré časy v hospůdce U Kalicha? Na letní večery s dobrým jídlem a vychlazeným pivkem k tomu? Pokud ano, pak by vás mohlo zajímat, že tato hospůdka se nacházela přesně v místech, kde dnes rostou nové byty Na Jíkalce.

Jestliže tedy máte na co vzpomínat, je dost možné, že se vaše nové bydlení ponese v této nostalgické náladě. :)
Na Jíkalce
Buďte mezi
prvními.
ZAVOLEJTE
ZÁKAZNICKÁ LINKA
+420 735 505 735

Napište nám


Odesláním souhlasíte se Zásady zpracování osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace